כדור הארץ כובעים.jpg
איחול לראש השנה.jpg

דף הבית ◄  אודות כובעי פרסטר

 
   ◄  אודות כובעי פרסטר    
 

מסיפור משפחתי, למותג בינלאומי:
בשנת תרע''ב, כשר' אברהם יוסף פרסטר, אב המשפחה החל בייצור כובעי איכות בידיו האמונות, הוא לא העלה בדעתו שיבוא יום בו כובעי האיכות הנישאים בגאון על הראש היהודי, יהפכו לכתר מלכות יהודי כלל עולמי, הוא לא חלם ששם משפחתו יהפוך לסמל של איכות, למעצמה של ייצור, למילה נרדפת ל'כובע'. ההקפדה על כל פרט, והאהבה הרבה שהוקדשה לכל כובע כיצירת פאר בלעדית, הפכה את המעבדה הפרטית למותג של ממש בעולם היהודי, ולבחירה המנצחת של רבבות, כבר שנים.

מגרמניה, לנוביליס שבהונגריה.
את המסורת המשפחתית והסוד המקצועי העובר מזה דורות, ממשיך בגאווה ר' איצ'ה מאיר פרסטר שהפך את רזי המקצוע לאומנות של ממש. לאחר שנים של לימוד מעמיק במפעלי הייצור ובמעבדות ברחבי תבל, קובע ר' איצ'ה יתד במדינת הייצור האירופאית, אוסטריה, במפעלי נוביליס שבהונגריה, יתד שהלכה והעמיקה, גדלה והעצימה. בקומפלקס המשתרע על פני שטח ענק הכולל 4 מבנים בני 4 קומות בו מועסקים עשרות עובדים בעלי וותק וניסיון של שנים רבות בענף הכובענות, עם מכשור חדשני ומתקדם, מצטופפים מעצבי הכובעים מהשורה הראשונה, לצד מבקרי איכות מקצועיים, מפעלי מכונות מיומנים ולצידם מערך הגימור המוקפד, כשעל כולם מנצח ר' יצחק מאיר פרסטר ובני משפחתו המתרכזים כולם יחדיו בדבר אחד ויחיד, יצירת המופת של הראש היהודי – 'ברנדולינו'.

מחומרי הגלם, עד לשירות:
בפרסטר לא מוכרים כובעים. כאן חיים אותם, מתכננים ומולידים אותם בדיוק ובהתאמה מלאה לציבור התורני הענק שבחר בהם ללא עוררין. כאן חיים את הכובע ומשקיעים בו אהבה ונשמה גם אחרי הרכישה, כאן מתכננים כל כובע במיוחד בשבילכם, החל מהשלבים הראשונים של בחירת הלבד, צפיפות השיער, הגוון העמוק והתיפור המדויק, עד לגימור המוקפד בטאצ' מושלם. כאן חושבים על מי שחובש את הכובע, על צרכיו והרגלי השימוש המאסיביים שלו בימי קור כבימי שרב, בשבת ובחול, בשמש הקופחת ועל ספסלי בית המדרש, תמיד לאורך כל הדרך, שחור ומלכותי, מעוצב ומכובד. כי 'בפרסטר' גאים בכל ראש יהודי המתפאר בכובע, המכבד את מעמדו ומשדר את השתייכותו בגאווה.

אתם מוזמנים לחגוג איתנו מאה שנה, עם יותר ממאה דגמים, עם אינספור אפשרויות לכל ראש ולכל כיס. היכנסו עוד היום לאחד מסניפי 'פרסטר' ברחבי הארץ, להנות מהתחושה המשפחתית ורמת השירות האישית, החדשנות, האחריות. אתם מוזמנים להתחדש לחג במבצעים חסרי תקדים, תתחדשו!